Jedriličarski klub Zvir Hvar

NOVOGODIŠNJA REGATA 2007

31. izdanje, 141 jedrilica u tri klase ILCA. Pobjednici — ILCA 7: Vasilij Žbogar (SLO); ILCA 6: Albert Zahtila; ILCA 4: Ivan Perović.

ILCA 746

1Zbogar VasilijSLO 1826727
2Vujasinovic MilanCRO 1890159
3Stanisic DanySRB 18943910
4Stipanovic TonciCRO 18914312
5Schwerdt FrithjofGER 18556513
6Kalebic IvoCRO 18004524
7Radelic LukaCRO 17940525
8Kuzmanic TonkoCRO 19013726
9Weischede Jan HenrichGER 18849927
10Cerni PietroITA 19033529
11Siekierzynski JanPOL 18342930
12Triva SimonCRO 18004231
13Domijan LukaSLO 18471435
14Markic JernejSLO 17975336
15Pellis MarcoITA 18277138
16Sech SzymanPOL 18934938
17Zittlau MichaelGER 18521042
18Lalic JoskoCRO 18266346
19Gryglewski MichalPOL 18343047
20Izdebski MarekPOL 18072248
21Ostuni GiancarloITA 18484455
22Grasse MarcoGER 18616356
23Nassini LucaITA 18910260
24Dumara JakubPOL 18416863
25Polo FabioITA 18787163
26Gomercic MladenGER 18348063
27Wilk RafalPOL 18071666
28Kowalski JanGER 18847873
29Rebholz MathiasGER 18472074
30Larsen SteveSUI 17646975
31Cujean LucienSUI 18752176
32Alberico DanieleITA 877
33Portaleone DavideITA 18419077
34Barbalic EdiCRO 18005284
35Arbellot PierreFRA 18744992
36Radonjic MilosMNE 18684596
37Eysholdt MaxGER 18218897
38Kajzer AdamPOL 171267102
39Klakor IlkoMNE 189441107
40Sradnick PaulGER 185255107
41Formigli PaoloITA 191145107
42Milardovic MarinCRO 185651114
43Anklin NicolasSUI 147770121
44Maricic MarkoCRO 180040123
45Mrsic DejanMNE 189440129
46Negrea StelianROM 80131

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 648

Kategorija
1Zahtila AlbertCRO 1725826
2Krivicic LukaCRO 17258412
3Vaughan RossIRL 18671617
4Erni PhilippeSUI 18472120
5Sestan MarkoCRO 18212321
6Krasevac MarusaFSLO 17529223
7Perucic FranCRO 17870525
8Jercic LukaCRO 18914527
9Les IgorMNE 19071531
10Baruzzi MarcoITA 18144133
11Pucic IvanCRO 18003936
12Luther ManonFSUI 18472837
13Enge AlexanderGER 17664839
14Barbic GeaFCRO 18950840
15Pletikos NikSLO 18540941
16Ferialdi HermesITA 18717943
17Bugarin BogoslavCRO 2753244
18Majstrovic NikolaCRO 18914445
19Rochat AlescisSUI 18266547
20Cerni LauraFITA 18590650
21Katnic MarioCRO 3152
22Nils HerrmannGER 18218452
23Marchot CarolineFGER 18565755
24Bello MarijanaFCRO 17870356
25Stenmuller ChiaraFGER 18641657
26Jurisic FilipCRO 17798959
27Doran SimonIRL 18221661
28Paggio EmanueleITA 18164464
29Facchini ValeriaFITA 18277066
30Tortarolo TommasoITA 18582868
31Dujmovic MarinaFCRO 18269071
32Koppin LydiaFGER 17129872
33Gatin InnoCRO 1787072
34Ost PaulGER 18218972
35Konczewicz JonnaFPOL 17347579
36Sailer MatthiasAUT 18847081
37Iussich LovroCRO 16799586
38Kowalski KatjaFGER 18524595
39Pieri PieroITA 187645103
40Ingelman HenriEST 177940106
41Pilichowski JacekPOL 5109
42Weick AnjaFGER 183476110
43Kyburz AndreasSUI 162978111
44Masmejan SophieFSUI 191224112
45Lovec MihaSLO 178805117
46Gerin NicolaITA 174139120
47Kappel RunaFGER 186164127
48Veber NusaFSLO 184714135

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 447

Kategorija
1Perovic IvanCRO 1870786
2Sesevic MarioCRO 18085216
3Perhat LovreCRO 18266216
4Teply ViktorCZE 18564721
5Bugarin NenadCRO 18471027
6Doran PhilipIRL 16631728
7Krasevac UrosSLO 17529230
8Laganis SimonSLO 17757433
9Palmieri AlbertoITA 18939734
10Rot TimotejSLO 18953841
11Kaligaric KlasSLO 17926342
12Stambuk RokoCRO 15595144
13Ciasca LeonardoITA 17851844
14Kukuljan GloriaFCRO 18476046
15Cococcioni PierfrancescoITA 15037046
16Divjakinja JurajCRO 1576348
17Divjakinja KjaraFCRO 15763049
18Ciccioli AndreaITA 18488552
19Brownlow WesleyIRL 19058855
20Koludrovic DominikCRO 17940559
21Dukic MilivojMNE 659
22Banovac ToniCRO 18169162
23Hunt JordanIRL 18948767
24Kirac PetarCRO 18426268
25Matyas ViktorHUN 18927070
26Testuz FionaFSUI 17406271
27Visic TomaCRO 17940375
28Novara LucaITA 18527283
29Gryglewski KacperPOL 17354287
30Ruigrok AlanIRL 18629888
31Scolini CamillaFITA 18587592
32White KatieFIRL 17085694
33Clerc CharlotteFSUI 4043998
34Bosshardt ElenaFSUI 187538104
35Radonjic MarkoMNE 1105
36Galovic JureCRO 15105
37Sain IvoCRO 190692114
38Perovic BranislavMNE 8116
39Didovic TihomirCRO 183986117
40Sondla StenverEST 181408118
41Jotterend CamilleFSUI 122017118
42Oman AnjaFSLO 180088120
43Peric DeanCRO 174136123
44Marinov MarkoCRO 190693124
45Harrington RuthFIRL 190754124
46Romer NiginaFSUI 176447126
47Hrkac MarioCRO 74136130

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

← Arhiva rezultata