Jedriličarski klub Zvir Hvar

NOVOGODIŠNJA REGATA 2005

29. izdanje, 201 jedrilica u klasi Optimist i tri klase ILCA. Pobjednici — Optimist: Lovre Perhat (JK Mornar); ILCA 7: Luka Radelić (JK Mornar); ILCA 6: Ivo Kalebić; ILCA 4: Filip Kljenak.

Optimist101

1LOVRE PERHATCRO890 · CRO JK Mornar13
2DAVIDE BIANCHINIITA6858 · ITA Scg Salo26
3MATEA SENKICCRO1 · CRO JK Uskok40
4JURAJ DIVJAKINJACRO933 · CRO JK Opatija45
5ANTE BOTICACRO900 · CRO JK Trogir50
6KASIA KURTINCRO941 · CRO JK Uskok67
7NIKA JAKLJEVICCRO860 · CRO JK Galeb69
8NENAD BUGARINCRO985 · CRO JD Val70
9NIKOLA SMOLJENOVICCRO891 · CRO JK Mornar71
10ANTEA KORDICCRO911 · CRO JK Split71
11ANTONIO TAMBURINITA6458 · ITA Cvb75
12TITO RODDAITA641 · ITA YC Cupa75
13MIRAN KNEZOVICCRO913 · CRO JK Split77
14NIKI KESERCRO922 · CRO YC Croatia80
15DINO HOSNJAKCRO834 · CRO JK Vega85
16BARTOL KOMADINACRO936 · CRO JK Jugo90
17VALNEA SINDICICCRO932 · CRO JK Opatija91
18DINO SINDIKCRO783 · CRO JK Split94
19TONI BANOVACCRO853 · CRO JK Opatija97
20KJARA DIVJAKINJACRO800 · CRO JK Opatija98
21ROKO STAMBUKCRO861 · CRO JK Split100
22BARTUL PLENKOVICCRO804 · CRO JK Helios100
23LOVRE BOZAICCRO831 · CRO JK Split111
24KIM PLETIKOSSLO69 · SLO JK Burja120
25MARKO NEGRICCRO851 · CRO YC Istra122
26VLADETA MIRKOVICSCG88 · SCG JK Jugole125
27IVAN PEROVICCRO909 · CRO JK Galeb128
28ANTONIJA MALJKOVICCRO889 · CRO JK Zvir130
29AGOSTINO RODDAITA4 · ITA YC Cupa131
30JURE GALOVICCRO791 · CRO YC Istra133
31TEA KESERCRO923 · CRO YC Croatia137
32MARKO MADAREVICCRO912 · CRO JK Split140
33ROCCO KATNICCRO986 · CRO JD Val145
34LOREDAN VELICCRO984 · CRO JD Val151
35PAOLA BERGAMASCHIITA6108 · ITA Scg Salo151
36ALEXANDRE MASSARDSUI1409 · SUI Cvv152
37LOVRO IVANOVCRO943 · CRO JK Uskok158
38MARINA MANDICCRO955 · CRO JK Labud165
39GIUDITTA DI LAGHIITA6909 · ITA Cna167
40DAVID HRABRICCRO930 · CRO Sd Vihor176
41IVO BROZINACRO928 · CRO JK Opatija179
42ANTONELA KACANCRO842 · CRO JK Uskok180
43UROS KRSAVECSLO822 · SLO Sd Piran188
44HENRI FALLENIUSFIN376 · FIN Esf192
45FILIP JURISICCRO940 · CRO JK Mornar193
46MARKO CARICCRO873 · CRO JK Uskok194
47LOVRO STRIHICCRO706 · CRO JK Uskok195
48MIRCO MINOTTIITA6005 · ITA CNAV Cervia206
49NIKOLINA PRTENJACACRO759 · CRO JK Tramontana209
50LUKA JEDRETICCRO790 · CRO YC Istra210
51SNJEZANA MADAREVICCRO98 · CRO JK Split211
52IVO SAINCRO854 · CRO JD Val218
53TIM PODLOGARSLO89 · SLO JK Burja221
54DRAGI BOZICCRO788 · CRO JK Vega224
55ANTE MUNJIZACRO809 · CRO JK Trogir225
56MILIVOJ DUKICSCG85 · SCG JK Jugole233
57ANA SANDRICCRO838 · CRO JK Vega240
58CAMILLE JOTTERANDSUI1408 · SUI Cvv244
59FRANCESCO LEOITA5466 · ITA Cvb256
60SIME GEICCRO895 · CRO JK Trogir276
61MATIJA ROSSICRO · YC Zagreb277
62IVAN MARACICCRO908 · CRO YC Croatia280
63VEDRAN GRGACRO859 · CRO JK Labud284
64MAXIMILIAN KUESTERITA6570 · ITA Cvb289
65SIME KASABASICCRO896 · CRO JK Trogir291
66BRANISLAV PERKOVICSCG86 · SCG JK Jugole296
67SPELA ZOTTERSLO888 · SLO Sd Piran302
68LUKA FRIGANOVICCRO40 · CRO JD Val307
69VJENCESLAV SOSICCRO78 · CRO JK Vega322
70MARKO MARINOVCRO38 · CRO JD Val331
71CHANTAL ZERIALIITA6661 · ITA YC Cupa331
72IVAN JURICCRO773 · CRO JK Split333
73DINO PETESICCRO841 · CRO JK Uskok334
74DUSAN BOGDANOVICSCG89 · SCG JK Jugole336
75LORENZO MARINCICCRO717 · CRO JK Opatija348
76ROBERTA JURCICCRO926 · CRO JK Opatija350
77PETRA ROZANICCRO925 · CRO JK Tramontana379
78MARKO BIBICCRO846 · CRO JK Zvir384
79LORIS DERENCINOVICCRO886 · CRO Sd Vihor396
80JACOPO FANTIITA6223 · ITA CNAV Cervia397
81RODOLFO DI LAGHIITA6908 · ITA Cna398
82ZAN LUKA ZELKOSLO1897 · SLO Sd Piran413
83MATEO PAVINCICCRO114 · CRO JK Opatija415
84SARA ROZANICCRO927 · CRO JK Tramontana424
85KAREN SIMONIITA5146 · ITA CNAV Cervia429
86TOMA STIPANOVICCRO793 · CRO JK Mornar440
87MARIO LULICCRO875 · CRO JK Mornar452
88MATEO ANDOLSEKCRO938 · CRO JK Orsan463
89ELISABETH KUESTERITA6958 · ITA Cvb463
90IVAN ZICCRO903 · CRO Sd Vihor472
91SVEN KATNICCRO942 · CRO JD Val479
92ANJA OMANSLO524 · SLO Sd Piran486
93DIVO LISECRO879 · CRO JK Orsan491
94ANDREJ KALAJDICCRO878 · CRO JK Orsan493
95URSA KRASEVACSLO949 · SLO Sd Piran495
96EVA VEBERSLO831 · SLO Sd Piran510
97DUJAM TUDORCRO181 · CRO JK Zvir510
98GIUSEPPE RIGMETTINIITA5515 · ITA Scg Salo510
99LUKA KUCANCRO101 · CRO JD Val510
100GIACOMO BALZARINIITA5386 · ITA Scg Salo510
101IVO MOJASCRO910 · CRO JK Orsan510

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 725

1Luka RadelicCRO 179405 · JK Mornar9
2Tonci StipanovicCRO 182662 · JK Mornar11
3Aron LolicCRO 179714 · JK Labud14
4Milan VujasinovicCRO 178805 · JK Labud19
5Daniel MihelicCRO 180044 · JK Galeb21
6Malte KamrathGER 181607 · V S a W26
7Steffen NaumannGER 181624 · S.c.g32
8Tonko KuzmanicCRO 182663 · JK Mornar35
9Frithjof SchwerdtGER 163968 · P.y.c42
10Laurynas RimsasLTU 180747 · Y.c.bangputys48
11Rokas MileviciusLTU 164986 · Y.c.bangputys54
12Nikola BojicCRO 179713 · Y.c.zagreb63
13Luka MratovicCRO 179403 · JK Mornar67
14Vaidas BalciunasLTU 167036 · Y.c.bangputys69
15Linas ScepinasLTU 162581 · Y.c.bangputys71
16Luka RokiCRO 78805 · JK Labud82
17Josip OlujicCRO 79714 · JK Labud84
18Roland FischerSUI 179113 · ScSt85
19Jan WeischedeGER 152420 · Sco85
20Simon TrivaCRO 180042 · JK Val Si90
21Federico LaiciITA 163672 · YC Aquafresca99
22Mathias SchunuannSUI 168097 · Y.C.Luzern107
23Ivan TaritasCRO 181944 · JK Sv.nikola116
24Sebastian KnesterITA 150361 · Lni116
25Paolo GrassiITA 181069 · S.n.p. Julia130

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 636

Kategorija
1Ivo KalebicCRO 1800456
2Pietro CerniITA 18038716
3Marko SestanCRO 18212320
4Jan KowalskiGER 17664622
5Gea BarbicFCRO 18399422
6Marco BaruzziITA 18144126
7Tina MihelicFCRO 18197130
8Edoardo BartoliniITA 18295337
9Stefano MenoniITA 18154039
10Lucien CujeanSUI 18396148
11Guney Can KaptanTUR 17989052
12Mario SkrljCRO 16576755
13Ivan PucicCRO 17226471
14Filip DegoricijaCRO 17870274
15Marco PellisITA 18277175
16Vedran JaklinCRO 177
17Marin Cicin SainCRO 14267786
18Barbaros TunaTUR 17981094
19Daniele AlbericoITA 18295594
20Gilles GluckFRA 14833695
21Alessandro ElliITA 17213796
22Marco MancinelliITA 13447897
23Luka BuzolicCRO 171270104
24Dany StanisicSLO 160418107
25Pascal FischerSUI 181465109
26Nicola LuminariITA 184202116
27Gian GasserSUI 119693117
28Kolja DumanicCRO 157629122
29Sarunas FelenderisLTU 180747124
30Michael KyburzSUI 162978131
31Mattia BighignoliITA 181534144
32Giacomo TognonITA 154981150
33Marko MaricicCRO 180040161
34Miha LovecSLO 177574178
35Giulia SponzaFITA 153827180
36Martina PiazziFITA 80387185

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 439

Kategorija
1Filip KljenakCRO 1787945
2Nik PletikosSLO 18197510
3Fran PerucicCRO 17870516
4Heidi TenkanenFFIN 16764625
5Federico TonezzerITA 18087830
6Toma VisicCRO 16655331
7Mikka PaajanenFIN 18113232
8Luka JercicCRO 15595141
9Mario KatnicCRO 16069345
10Nikola MajstrovicCRO 15595050
11Tuula TenkanenFFIN 18147851
12Tajana GanicFCRO 8860
13Mario PaulinCRO 16570262
14Edi BarbalicCRO 18005273
15Ivan KelecicCRO 15595274
16Luka DivjakinjaCRO 18212380
17Bruno FischettiITA 17847584
18Filippo PaviraniITA 18085785
19Josip SerdarevicCRO 15252287
20Nikola BissiITA 18085594
21Luciano HlanudaCRO 16798697
22Enrico MarottiCRO 16783399
23Lara RozanicFCRO 177989100
24Pietro PiccoliITA 161697103
25Emanuele PaggioITA 181644113
26Valeria FacchiniFITA 182770115
27Inno GatinCRO 183986122
28Jelena MadjarevicFCRO 139312125
29Mislav JaicCRO 142675136
30Diego SirolaCRO 81137
31Salla PaajanenFFIN 156462138
32Marika FalleniusFFIN 167670144
33Sanjin SikicCRO 157630151
34Petar KiracCRO 31180
35Stipan LeventicCRO 138501188
36Federico BalzariniITA 184966192
37Nusa VeberFSLO 180044200
37Marusa KrasevacFSLO 180851200
37Bogoslav BugarinCRO 3200

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

← Arhiva rezultata