Jedriličarski klub Zvir Hvar

NOVOGODIŠNJA REGATA 2010

34. izdanje, 242 jedrilice u klasi Optimist i tri klase ILCA. Pobjednici — Optimist: Mikele Rušnjak (JK Horizont Poreč); ILCA 7: Wannes Van Laer (BEL); ILCA 6: Tatiana Drozdovskaya (BLR); ILCA 4: Ilya Verteletsky.

Optimist104

1MIKELE RUSNJAKCRO1013 · CRO JK Horizont Porec3
2ANA ZELICCRO960 · CRO JK Sveti Ivan16
3NADA TOMASEVICCRO989 · CRO JK Split17
4MARKO MISURACRO968 · CRO JK Split17
5MIRO BILICCRO1016 · CRO JK Split18
6MATIJA PRPICCRO973 · CRO JK Vega Pula19
7JOSKO GALOVICCRO1045 · CRO JK Orion20
8DANIEL HAMANNGER12747 · GER SYC24
9MARIN MANDICCRO1019 · CRO JK Labud30
10IVAN PUSICMNE85 · MNE JK Jugole Grakalić31
11MARIN RADACICCRO978 · CRO JK Torgir40
12MATEO PAVINCICCRO1050 · CRO JK Opatija40
13FRANCESCA BERGAMOITA7843 · ITA Sutu49
14LOVRE MARFATCRO983 · CRO JK Uskok50
15ANTE BURICCRO969 · CRO JK Split51
16MARC JR BORGHIGIANICRO977 · CRO JK Maestral Rovinj51
17IVA VLAHINICCRO887 · CRO Sd Vihor Baska53
18NIKA FAZLICCRO936 · CRO JK Jugo55
19LUKA MATICCRO1001 · CRO JK Sveti Ivan60
20JANA GERMANIITA7602 · ITA YC Cupa61
21PAOLO GRGORINICCRO1042 · CRO JK Vega Pula61
22DOMINIK PERKOVICCRO949 · CRO JK Labud61
23MARIN SEVOCRO937 · CRO JK Sveti Ivan63
24FLAVIO CATERBETTIITA7260 · ITA CV Portolivitanova69
25ELISA NAVONIITA7000 · ITA FV Desenzano69
26MARKO GACICCRO1024 · CRO JK Galeb70
27MARIN ROGOSICCRO1027 · CRO JK Mornar72
28ALESSANDRO FORNASARIITA7703 · ITA FV Desenzano73
29MATIJA BILOGLAVCRO1041 · CRO JK Uskok75
30SNJEZANA LULICCRO991 · CRO JK Mornar76
31MIRO ZELICCRO100 · CRO JK Sveti Ivan79
32MITJA PRIMOZICSLO89 · SLO JK Burja Izola81
33PAOLA KIRCHMAYRITA7411 · ITA FV Desenzano83
34ENA BEGOVICMNE62 · MNE YC Delfin86
35KARLO CARCRO1029 · CRO JD Val Crikvenica88
36FEDERICO FORNASARIITA7761 · ITA FV Desenzano88
37NIKOLA KRGOVICMNE86 · MNE JK Jugole Grakalić91
38DUJE MATICCRO900 · CRO JK Torgir93
39DAVID PEKICACRO1043 · CRO JK Vega Pula93
40IVAN DIDOVICCRO1011 · CRO YC Zagreb94
41ANDELA DEMICHELI VITTURICRO981 · CRO JK Split94
42ALESSANDRO PEREZITA7748 · ITA FV Desenzano94
43PAOLO MAVRICICCRO1005 · CRO JK Opatija95
44MARA ZUZICCRO998 · CRO JK Plav Krk96
45CHRISTIAN WOLTERGER12395 · GER Scbc97
46ROBERTA MARAFETTIITA7410 · ITA FV Desenzano99
47MATEJ RAPICCRO10 · CRO JK Horizont Porec100
48SANDRA LULICCRO1026 · CRO JK Mornar101
49ARTEM GAVRISHUKR50 · UKR Kdpu102
50MARTIN MIKKOLAFIN403 · FIN EPS105
51MARIN DESABOTACRO1060 · CRO JK Val Šibenik106
52RICCARDO MANCINIITA7515 · ITA FV Desenzano106
53IVAN VLAHINICCRO1030 · CRO Sd Vihor Baska108
54DINO PRTENJACACRO959 · CRO JK Tramontana110
55KARMEN PERKOVICCRO955 · CRO JK Labud111
56RENE STARICCRO7 · CRO JK Horizont Porec111
57SIME SORICCRO1017 · CRO JK Uskok113
58DENI MARTINOVICCRO1031 · CRO JK Vega Pula113
59ANTONIO ZUNKOCRO375 · CRO YC Zagreb114
60PIETRO LUZZAGOITA7465 · ITA FV Desenzano115
61JONATAN VADNAIHUN5 · HUN BYC116
62MARTINA CAPUCCINI COZZAGLIOITA7478 · ITA FV Desenzano117
63LIAM ORELSLO · JK Jadro Koper119
64EVA ZUZICCRO917 · CRO JK Plav Krk120
65NORA GLUSICCRO1032 · CRO JK Vega Pula121
66ANDRO GOLJACRO932 · CRO JK Opatija123
67LEA KURETCRO979 · CRO JK Labud124
68MARKO ZUZICCRO921 · CRO JK Plav Krk127
69KARLA SAVARCRO790 · CRO YC Zagreb127
70TINA GIZDICCRO990 · CRO JK Marina Kaštela129
71PAVLE ZIVANOVICCRO1004 · CRO JK Opatija129
72SVEN STEVANOVICCRO992 · CRO JK Maestral Rovinj130
73DANIEL SENTICCRO1033 · CRO YC Orsan Dubrovnik130
74LEON KLJUSCRO1044 · CRO JD Val Crikvenica131
75TENKE ARONHUN59 · HUN Spartacus132
76PALMA CARGOCRO891 · CRO JK Mornar139
77KARLA MILATCRO938 · CRO YC Orsan Dubrovnik139
78MARKO KRMEKCRO910 · CRO YC Orsan Dubrovnik140
79TIMON VERTUSCRO866 · CRO YC Zagreb148
80JACOPO MORELLIITA7196 · ITA CV Portolivitanova148
81ANTONIO DEMICHELI VITTURICRO905 · CRO JK Spinut Split150
82ALBERTO PERKOVICCRO788 · CRO JK Vega Pula151
83BALSA DOJKICMNE65 · MNE YC Delfin152
84MILAN CRNOGORACMNE8 · MNE JK Jugole Grakalić154
85MAKS PAVLAKCRO1021 · CRO JK Galeb159
86ANDRE VENTURINICRO1022 · CRO JK Galeb162
87IVAN STAMPICMNE63 · MNE YC Delfin162
88JANA JELCICCRO821 · CRO YC Zagreb166
89LUKA SKOKANCRO851 · CRO JK Istra Lovran169
90FILIP GACICCRO970 · CRO JK Zvir170
91MARCO TELESCAITA5480 · ITA Cn Rimini171
92MARKO BIBICCRO25 · CRO JK Zvir173
93IVAN VRBATOVICCRO793 · CRO JK Marina Kaštela174
94IGOR LVOVUKR150 · UKR Kdpu175
95MASSIMO MASSINIITA7687 · ITA Cn Cervia178
96STIPE GASPICCRO9 · CRO JK Split181
97BRUNO MAREVICCRO51 · CRO JK Marina Kaštela183
98TEA KURETCRO911 · CRO JK Labud189
99IVAN NOVAKCRO980 · CRO JK Opatija191
100PETAR MILUNCRO832 · CRO JK Marina Kaštela194
101INES OBRADOVICMNE6 · MNE JK Jugole Grakalić202
102KLARA KUZMANICCRO752 · CRO JK Mornar205
103FELICIA BARBARICCRO1970 · CRO JK Zvir206
104MARIA COLUZZIITA6479 · ITA FV Desenzano210

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 720

1Van Laer WannesBEL 1969718
2Teply ViktorCZE 16943311
3Buehler SebastianGER 19819818
4Cerni PietroITA 19033518
5Saydukov DenysUKR 1823
6Didenko MaksymUKR 19268424
7Balcaen LanderBEL 19767124
8Kudryashov ValeriyUKR 19268327
9Kalkkinen LauriSUI 19086627
10Yasnolobov DmytroUKR 18910027
11Penney ChrisIRL 19124728
12Cull RonanIRL 19699329
13Hobiger LukasAUT 19701030
14Bugarin BogoslavCRO 18426242
15Hollwerth LukasAUT 19701343
16Knuas ReinaardAUT 19494744
17Teply OndrejCRO 19013745
18Marijanovic NikolaSRB 18063852
19Kantor ZsigmondHUN 19138255
20Heel ChristofAUT 19323863

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 655

1Drozdovskaya TatianaBLR 1926816
2Baruzzi MarcoITA 19619312
3Coccoluto GiovanniITA 19747421
4Bianchini DavideITA 18418923
5Sesevic MarioCRO 18643225
6Emmett JonGBR 19576026
7Sindik DinoCRO 19318737
8Bugarin NenadCRO 19619637
9Van den Berg DennisAHO 17168141
10Jedretic LukaCRO 17870541
11Pilgunov VictorRUS 19774741
12Dukic MilivojMNE 19071546
13Zekan MarioCRO 19300546
14Koludrovic DominikCRO 17940548
15Matyas ViktorHUN 19273149
16Doran PhilipIRL 19167950
17Cejnar TomasCZE 19311753
18Stolz ConstanzeGER 19323454
19Podlogar TimSLO 17436567
20Romer NiginaSUI 19431068
21Mikkola MatiasFIN 18837673
22Shnitko SvetlanaRUS 19412776
23Murphy SophieIRL 19499177
24Hrabric DavidCRO 19259481
25Voloshenko AlexeyRUS 19574083
26De Micheli Vitturi MarkoCRO 15762983
27Hezz VictoriaHUN 19362785
28Maljkovic AntoniaCRO 18266385
29Iussich LovroCRO 18476085
30Gilmore RobbieIRL 19653385
31Paches GeorgiyUKR 19541491
32Borodina TaisiiaUKR 18856795
33Lynch RoryIRL 19770095
34Hamann SteffenGER 19714398
35Minotti MircoITA 19623799
36Rosse StephanieSUI 180180100
37Macchini ElisabettaITA 182954100
38Kopanica DominikCRO 194363101
39Ertelt Sophie MarieGER 182191103
40Gafenko AnastasiiaUKR 179288108
41Gerlach HenriGER 198974113
42Car PatrikCRO 172264114
43Rozsnyay DomonkosHUN 195733114
44Les IgorMNE 189441118
45Hajek DanielCZE 192980127
46Larycheva SofiiaUKR 196960127
47Lelli Mami FilippoITA 184876135
48Grabic MatijaMNE 189440135
49Kurguzov SergiiUKR 79288145
50Feraldi HermesITA 187179147
51Hunfalvy PeterHUN 199499147
52Babic MateoCRO 182662151
53Mimica MajaCRO 193186152
54Rozanic LaraCRO 177989153
55Abelson RebeccaCAN 195628156

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 463

1Verteletsky IlyaUKR 19578416
2Juric IvanCRO 19318628
3Vadnai BenjaminHUN 19767228
4Babych PavelUKR 18966531
5Plenkovic BartulCRO 19436433
6Theuninck NilsSUI 19713834
7Bulic BornaCRO 18623740
8Roque PedroPOR 19652044
9Bujas Roko IvanCRO 946
10Gabriel GoncaloPOR 19651956
11Toroi SofiaFIN 19353260
12Frzop JureCRO 18819862
13Puric HelenaCRO 162
14Stanikic MinaSRB 19361765
15Liebman AnnaITA 19366065
16Osmak FranCRO 17870565
17Kacan AntonelaCRO 18266165
18Hinic AndrejCRO 15131666
19Lovrekovic LukasCRO 19308066
20Fanti JacopoITA 19746869
21Cejnar LukasCZE 18563972
22Busac MarkoCRO 19069275
23Voutilainen IdaFIN 18837375
24Staric EndiCRO 18254477
25Prtenjaca NikolinaCRO 19618779
26Hamerlitz AnjaCRO 18621280
27Kalajdzic AndrejCRO 16168281
28Hinic NinaCRO 482
29Host Line FlemNOR 19476587
30Leshchenko SevastianUKR 16705391
31Piasevoli LukaCRO 19069394
32Bogdanovic DusanMNE 19352694
33Kloustad CedrikNOR 19201396
34Perkovic AntonioCRO 3944498
35Turkovic MateoCRO 178805100
36Sisko IvanCRO 189145100
37Komadina BartolCRO 183736105
38Rosetti LucaITA 197466105
39Baricevic JakovCRO 163589113
40Cejnar MatyasCZE 196588113
41Poretti AntonioCRO 189507114
42Janezic Lea DoraSLO 196239116
43Lulic MarioCRO 182662119
44Herud Celine ThereseNOR 198747121
45Tosic LukaSRB 198821124
46Glusic MatijaCRO 183436127
47Gerlach CarlaGER 181621129
48Villa NicoloITA 54131
49Tosic TaraSRB 198839133
50Costa PedroPOR 197165134
51Tusup TodorMNE 190715137
52Lise DivoCRO 50928138
53Kuester ElisabethITA 18401138
54Pavlin ArianaCRO 165702144
55Baricevic FilipCRO 174136146
56Gueltrini NicoloITA 18487149
57Bulajich AlexandraITA 194281154
58Voloshenko DmitryRUS 190781156
59Di Bari CarlottaITA 17337160
60Setic DanielCRO 165666166
61De Micheli Vitturi MihaelaCRO 152522167
62Papameletiou GeorgiosITA 198271172
63Katnic SvenCRO 184261179

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

← Arhiva rezultata