Jedriličarski klub Zvir Hvar

NOVOGODIŠNJA REGATA 2018

42. izdanje, 144 jedrilice u klasi Optimist i tri klase ILCA. Pobjednici — Optimist: Noela Petešić; ILCA 7: Ivan Zhukalin; ILCA 6: Sandra Lulić; ILCA 4: Roko Stipanović.

Optimist59

Kategorija
1Noela PetesicCRO 11915
2Petra MarendicCRO 122
3Carla de CarinaCRO 109423
4Josip TafraU12CRO 91927
5Borna KrmpoticU12CRO 113130
6Helena JaksicCRO 234
7Marin LjubicicCRO 116635
8Bogdan RuhlinUKR 1739
9Roko Cepic-ZokicU12CRO 103742
10Nora CopicCRO 101643
11Tiutiunik DariaUKR 1444
12Paolo ButorovicCRO 108845
13Nina MarusicU12CRO 108446
14Sviatoslav MadonichU12UKR 10154
15Jere BakoticCRO 113857
16Aurora PalkoCRO 124058
17Andria MarvinU12CRO 111358
18Lovre BakoticCRO 12159
19Niko JakelicCRO 12260
20Maroje SkoroCRO 112662
21Damjan KuzmanicCRO 872864
22Antonio MarendicCRO 72865
23Rihards PlavinsU12LAT 12068
24Danica VuceticCRO 123877
25Danil RayschuleU12UKR 209179
26Noa SangulinU12CRO 8880
27Dinka BobanU12CRO 69683
28Kristaps ElertsU12LAT 11986
29Lukas KrileU12CRO 103388
30Marta TudorU12CRO 110291
31Petra GambirazaCRO 11392
32Damjan JurisicU12CRO 87893
33Lorando LokasU12CRO 95195
34Kyrylo VasylievUKR 29696
35Toni BulicicCRO 110699
36Andrea JuricCRO 1087103
37Leon NjiricCRO 1218105
38Lucijan JakovljevU12CRO 835107
39Bepo DuplancicU12CRO 1002111
40Gabrijela BurulCRO 990115
41Nora GotovacCRO 1227119
42Petra BrkanU12CRO 1053123
43Nikola FericU12CRO 797126
44Noa MesicU12CRO 1041127
45Ivana SosicCRO 1120134
46Borna Goran MihaljevicCRO 1039141
47Oliver KrivosudskySVK 1000145
48Toma SmircicU12CRO 188149
49Marin PlecasU12CRO 99149
50Nikola KarkovicU12CRO 1092151
51Marta LolicU12CRO 796151
52Andro JovicCRO 1028159
53Andrija ParcinaU12CRO 900162
54Grgo KaticinCRO 9164
55Ivan MartinovicCRO 8165
56Karla MilunCRO 1112167
57Vanda BrachtlovaU12SVK 11174
58Bartolo BucatU12CRO 772180
58Karlo DomancicCRO 1235180

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 725

Kategorija
1Ivan ZHUKALINUKR 2112689
2Dominik PERKOVICU21CRO 21543311
3Stipe GASPICU21CRO 21301213
4Uffe TOMASGAARDU19NOR 20111114
5Alp BALTALIU19TUR 19729818
6Alec CVINARCRO 21398221
7Mario NOVAKCRO 21188423
8Antonio LUKSICU17CRO 20738629
9Henri SILLUTAU19EST 21196632
10Bo Aaron KOOSERU19EST 20774033
11Alp HELVACIU19TUR 19182133
12Marko SMOLICU19CRO 20028834
13Valeriy KUDRYASHOVUKR 21276135
14Fredrik ANDRESENU19NOR 237
15Juraj RADACICU19CRO 20870537
16Olai HAGLANDU19NOR 2095447
17Stanislav MULKOU19UKR 20180251
18Jesse JACKSONU21CAY 20616053
19Julian STEMBACKGER 19300656
20Nico SCHAFFERLINGGER 19731860
21Marc FUNKENGER 21328361
22Timo VON SCHORLEMERGER 17810265
23Felix TANZERGER 18069768
24Jens SATTMANNGER 20008470
25Tobias SPRANGEGER 5271671

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 633

Kategorija
1Sandra LULICFCRO 2107468
2Lukasz MACHOWSKIU19POL 21094711
3Roko COPICU19CRO 18194416
4Karmen PERKOVICU19 FCRO 21001625
5Ivona ERCEGOVACU19 FCRO 20733925
6Maksym KYSLYTSYNU17UKR 21250528
7Bruno GASPICU19CRO 20733828
8Bozidar GOLUBICU19CRO 21074930
9Marijan MAVARU19CRO 21074530
10Andela DE MICHELI VITTURIFCRO 21074832
11Estere KUMPINAU19 FLAT 20753838
12Agija ELERTEU19 FLAT 21413539
13Florian JUNGBAUERGER 18160444
14Lea KLISKINICU19 FCRO 20747946
15Oskar MADONICHU17UKR 18852048
16Mare MILICU19 FCRO 18623751
17Vadym OKLADNIKOVU21UKR 20082351
18Elena VOROBEVAFCRO 21001852
19Nik PIVALICAU17CRO 17388552
20Christoph WURMGER 21329454
21Sofiia NAUMENKOU21 FUKR 21250756
22Kresimir BUNETAU19CRO 20297460
23Nina LOSERFGER 21189964
24Vicko ALFIREVICU17CRO 21301266
25Klaus JUNGBAUERGER 20210773
26Ann DEGASUKU19 FUKR 20681975
27Frano SESTANU17CRO 21398577
28Bianca TUNGERFGER 19874682
29Bogdan LOSHAKOVU17UKR 18338886
30Dino ZORICU19CRO 20733091
31Melanie STRAUBFGER 19897492
32Kyrylo VYNOHRADU17UKR 20073596
33Anja GROTHEERFGER 11946496

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 427

Kategorija
1Roko STIPANOVICU18CRO 2122456
2Aku KOIVISTOINENU16FIN 19550613
3Antun TOMASEVICU16CRO 20748314
4Nika MANESTARU18 FCRO 21074416
5Ursula BALASU18 FCRO 21188222
6Luka VUKOVIĆU16CRO 19483425
7Eduards PLAVINSU18LAT 21120930
8Roni BOBOVNIKU16CRO 21336231
9Anja VON ALLMENU16 FSUI 20570632
10Danilo MANKOU16UKR 19578439
11Vice JUSICU18CRO 19482839
12Kenia ANDRIIU18UKR 20917840
13Masimiliano ROVISU16CRO 20781341
14Benjamin SCHARBERTU16SUI 16530341
15Elza CIBULEU16 FLAT 20886343
16Eleonore BORGINU16 FCRO 21127043
17Tea PETEHU16 FCRO 19308448
18Luka HAGENAUERU16CRO 20666649
19Ivan VLACICU18CRO 18399452
20Maxens LERY MENARDU16FRA 21457455
21Luka FATOVICU16CRO 18398655
22Jakob ZNIDARICU16AUT 17306857
23Paola CELICU16 FCRO 20781262
24Susanna SILLUTAU16 FEST 18967869
25Emilie TSCHANZU16 FSUI 20205869
26Ana VITASOVICU16 FCRO 28781372
27Bianka Maria ORNIKU16 FCRO 21074873

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

← Arhiva rezultata

Partneri i sponzori