Jedriličarski klub Zvir Hvar

NOVOGODIŠNJA REGATA 2009

33. izdanje, 266 jedrilica u klasi Optimist i tri klase ILCA. Pobjednici — Optimist: Jacopo Fanti (CNAV Cervia); ILCA 7: Sergey Komissarov; ILCA 6: Nenad Bugarin; ILCA 4: Ante Munjiza.

Optimist141

1JACOPO FANTIITA7643 · ITA CNAV Cervia18
2MAXIMILIAN KUSTERITA7431 · ITA CV Bellano34
3MONIKA MIKKOLAFIN821 · FIN Esf35
4DUJE FRZOPCRO1007 · CRO JK Zal Betina36
5MATEO PAVINCICCRO1005 · CRO JK Opatija47
6LOTA COPICCRO1016 · CRO JK Split50
7TOMA STIPANOVICCRO990 · CRO JK Mornar53
8ANA ZELICCRO937 · CRO JK Sveti Ivan54
9ROKO-IVAN BUJASCRO1020 · CRO JK Val Šibenik55
10PETAR BLAZEVICCRO1883 · CRO JK Zenta55
11LUCA ROSETTIITA7208 · ITA CNAV Cervia55
12IVAN SISKOCRO10011 · CRO JK Sveti Ivan66
13PAOLO MAVRICICCRO988 · CRO JK Opatija67
14MARIO NOVAKCRO969 · CRO JK Split69
15ANJA HAMERLITZCRO1004 · CRO JK Opatija72
16FRANE GREGOCRO1025 · CRO JK Galeb73
17ELISABETH KUSTERITA7596 · ITA CV Bellano74
18JAKOV BARICEVICCRO974 · CRO JK Galeb77
19FILIP BARICEVICCRO975 · CRO JK Galeb78
20ANTE BURICCRO968 · CRO JK Split79
21LUKA MATICCRO1001 · CRO JK Sveti Ivan80
22MOMIR NIKOLICMNE70 · MNE JK Lahor Kotor90
23MARKO BIBICCRO970 · CRO JK Zvir90
24ANDELA DE MICHELI VITTURICRO1018 · CRO JK Split90
25FILIP STEVANOVICCRO1035 · CRO JK Horizont Porec91
26KAREN SIMONIITA1 · ITA CNAV Cervia92
27MARIN DESABOTACRO1006 · CRO JK Val Šibenik97
28GIULIA SARTIITA7256 · ITA CNAV Cervia100
29MATIJA PRPICCRO38 · CRO JK Vega102
30MIKELE RUSNJAKCRO1015 · CRO JK Horizont Porec105
31PETER JANEZICSLO314 · SLO JK Burja108
32KARLO CARCRO954 · CRO JD Val Crikvenica113
33DANIEL SETICCRO992 · CRO JK Maestral Rovinj116
34ASYA LURISETTO MATTARELLOITA7008 · ITA CNAV Cervia116
35MIRO ZELICCRO100 · CRO JK Sveti Ivan120
36MARCO DARCANGELOITA7436 · ITA Lni Bari131
37BENEDETTA BARBERISITA7668 · ITA CV Bellano140
38ANTONIO PERKOVICCRO834 · CRO JK Vega143
39JOSKO GALOVICCRO1010 · CRO JK Tramontana143
40PAVLE ZIVANOVICCRO928 · CRO JK Opatija148
41IVAN DIDOVICCRO866 · CRO YC Zagreb150
42TODOR TUSUPMNE86 · MNE JK J. Grakalic153
43FILIP BILICCRO228 · CRO JK Zenta154
44MARIN MANDICCRO949 · CRO JK Labud158
45FRANCESCO RUBAGOTTIITA6581 · ITA FV Desemzano158
46ROMAS OVCINNIKOVLTU375 · LTU Bangpitys Kaunas158
47NICOLO GUELTRINIITA7660 · ITA CNAV Cervia159
48IVAN PUSICMNE83 · MNE JK J. Grakalic164
49MONIKA BRCICCRO1014 · CRO JK Horizont Porec168
50NIKOLA KRGOVICMNE85 · MNE JK J. Grakalic168
51BOGDAN BABENKORUS639 · RUS Mss171
52ANTONIO SEGOTACRO1008 · CRO JK Vega172
53LUKA RUSIC-SOKOLCRO1003 · CRO JK Zenta177
54STIPE GASPICCRO881 · CRO JK Split180
55ENA BEGOVICMNE65 · MNE JK Delfin Tivat182
56MARIN RADACICCRO978 · CRO JK Trogir183
57PAOLO GREGORINICCRO973 · CRO JK Vega186
58MARC JUNIOR BORGHIGIANICRO977 · CRO JK Maestral Rovinj191
59MATIJA BILOGLAVCRO1 · CRO JK Uskok193
60ERMANNO MASSINIRUS205 · RUS CNAV Cervia196
61MIRO BILICCRO981 · CRO JK Split197
62JAN MASTROVICCRO932 · CRO JK Opatija206
63MARKO GACICCRO817 · CRO JK Galeb211
64ENDI STARICCRO2 · CRO JK Horizont Porec212
65FILIPPO BENVENUTOITA7557 · ITA CV Bellano212
66FEDERICO FORMASARIITA6107 · ITA FV Desemzano229
67ELISA NAVONIITA7000 · ITA FV Desemzano234
68MARA ZUZICCRO917 · CRO JK Plav Krk234
69MARIN ROGOSICCRO1027 · CRO JK Mornar236
70LUCA DARCANGELOITA6795 · ITA Lni Bari250
71IVAN VLAHINICCRO1030 · CRO Sd Vihor Baska254
72MITIJA PRIMOZICSLO89 · SLO JK Burja258
73FRANCESCO PAPAPICCOITA7593 · ITA Lni Bari259
74FRANCESCO BARBERISITA7430 · ITA CV Bellano260
75ANA KLIMANCRO745 · CRO JK Horizont Porec264
76MATTIA PANIGONIITA7373 · ITA CV Bellano269
77MARTINA CAPPUCCINI COZZAGLIOITA7478 · ITA FV Desemzano274
78FRANKO PETROVCRO1000 · CRO JK Plav Krk279
79NADA TOMASEVICCRO1028 · CRO JK Mornar286
80LORA LEGACCRO982 · CRO JK Plav Krk288
81ANDRE VENTURINICRO1021 · CRO JK Galeb290
82MASSIMO MASSINIITA7687 · ITA CNAV Cervia292
83MARTIN MIKKOLAFIN403 · FIN EPS293
84DOMINIK PERKOVICCRO911 · CRO JK Labud298
85SVEN STEVANOVICCRO964 · CRO JK Maestral Rovinj312
86PAOLA KIRCHMAYERITA7411 · ITA FV Desemzano316
87RICCARDO MANCINIITA7515 · ITA FV Desemzano317
88RENE STARICCRO5 · CRO JK Horizont Porec319
89LOVRE MARFATCRO3 · CRO JK Uskok322
90ROBERTA MARAFETTIITA7410 · ITA FV Desemzano328
91MIHAELA DE MICHELI VITTURICRO883 · CRO JK Špinut333
92IVA VLAHINICCRO887 · CRO Sd Vihor Baska337
93VANJA BURICMNE78 · MNE JK Lahor Kotor338
94LEA KURETCRO875 · CRO JK Mornar345
95ALESSANDRO PEREZITA7407 · ITA FV Desemzano350
96MARKO ZUZICCRO921 · CRO JK Plav Krk351
97GEORGIOS PAPAMELETIOVITA7632 · ITA CV Bellano352
98MATEJ MACINICCRO997 · CRO JK Horizont Porec370
99MARKO JURICCRO890 · CRO JK Mornar371
100LUCIJA MARASOVICCRO882 · CRO JK Labud371
101ALESSANDRO FORMASARIITA7703 · ITA FV Desemzano374
102SIME SORICCRO1017 · CRO JK Uskok377
103DRAZEN RODECRO888 · CRO Sd Vihor Baska388
104GORAN BURICMNE71 · MNE JK Lahor Kotor389
105MARKO SESEVICCRO48 · CRO Sd Vihor Baska390
106LUKA MAKOVECCRO923 · CRO JK Horizont Porec390
107DINO PRTENJACACRO959 · CRO JK Tramontana395
108IVAN STAMPICMNE63 · MNE JK Delfin Tivat396
109VIRGINIA ZEDDAITA7257 · ITA CNAV Cervia402
110MARKO VUKSANOVICCRO597 · CRO JK Opatija403
111VAL DUROVICCRO11 · CRO JK Uskok407
112ANDRO GOLJACRO853 · CRO JK Opatija412
113FRANCESCA RAMAZZOTTIITA7414 · ITA FV Desemzano415
114MARIN SEVOCRO960 · CRO JK Sveti Ivan417
115DAVID PEKICACRO19 · CRO JK Vega417
116GLORIA CAVALIERIITA7981 · ITA CV Bellano418
117TONI DRAGICEVICCRO971 · CRO JK Split419
118LEON KLJUSCRO985 · CRO JD Val Crikvenica422
119BARTUL KOVACEVICCRO889 · CRO JK Zvir426
120DAMIR BULICCRO877 · CRO YC Orsan Dubrovnik427
121ANTONIO DE MICHELI VITTURICRO905 · CRO JK Špinut431
122BALSA DOJKICMNE67 · MNE JK Delfin Tivat433
123ORSAT VUKASCRO879 · CRO YC Orsan Dubrovnik433
124EVA ZUZICCRO998 · CRO JK Plav Krk434
125SIMONE PIRINIITA7255 · ITA CNAV Cervia435
126MATIJA SISKOCRO1709 · CRO JK Marina Kaštela436
127DANIEL SENTICCRO878 · CRO YC Orsan Dubrovnik438
128FELICIA BARBARICCRO950 · CRO JK Zvir452
129TINA GIZDICCRO991 · CRO JK Marina Kaštela453
130FABRIZIO SALATINOITA6072 · ITA Lni Bari453
131MARTINA MELICAITA5195 · ITA Lni Bari457
132TOMMASO PANIGONIITA38 · ITA CV Bellano465
133MILAN CRNOGORACMNE6 · MNE JK J. Grakalic467
134MARKO PRIMOZICSLO338 · SLO JK Burja469
135DIVO LUKACEVICCRO778 · CRO YC Orsan Dubrovnik472
136ROKO VEKICCRO1970 · CRO JK Zvir489
137FILIP MORUZINCRO914 · CRO JK Plav Krk494
138FILIP GACICCRO846 · CRO JK Zvir499
139MARTA ROQUECRO733 · CRO Club Navali Portimao499
139TEA KURETCRO829 · CRO JK Labud499
141VID VEKICCRO181 · CRO JK Zvir504

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 726

1Komissarov SergeyRUS 1757978
2Semerkhanov MaksimRUS 1830709
3Hofer SilvanSUI 19432820
4Gielen FabianGER 19475624
5Visic TomaCRO 19483131
6Sailer MatthiasAUT 19446534
7Cerni PietroITA 19033540
8Chekh YanRUS 18149140
9Spadoni AlessioITA 19584241
10Jurisic FilipCRO 18950648
11Peresa MarkoCRO 18901663
12Domijan LukaSLO 18471466
13Barbalic EdiCRO 18005274
14Matika FilipCRO 18707382
15Kalkkinen LauriSUI 19086684
16Perucic FranCRO 17870585
17Bugarin BogoslavCRO 18564887
18Hollwerth LukasAUT 18847592
19Pellis MarcoITA 18277197
20Kyburz AndreasSUI 151418115
21Kelecic IvanCRO 183980117
22Guidolin LorenzoITA 171428137
23Roncoroni NicolaITA 196676144
24Gielen MarkusGER 194748154
25Larionov EgorRUS 175707162
25Skorniakov EduardRUS 183071162

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 637

Kategorija
1Bugarin NenadCRO 1847106
2Buehler SebastianGER 19234614
3Dukic MilivojMNE 19071515
4Morel ThomasFRA 18533222
5Coccoluto GiovanniITA 19440725
6Oblova ElenaFRUS 19185236
7Divjakinja JurajCRO 18621241
8Banovac ToniCRO 18398845
9Smnitko SvestlanaFRUS 19412746
10Tamburin AntonioITA 19731955
11Drascic AlenCRO 17258268
12Dujmovic MarinaFCRO 18564968
13Hrabric DavidCRO 19259468
14Sesevic MarioCRO 18643271
15Matyas ViktorHUN 18927074
16Kuznetsova EugeniaFRUS 18533079
17Schmidnger FabianAUT 19446987
18De Micheli Vitturi MarkoCRO 15762991
19Botica AnteCRO 165767105
20Knecht CyrillSUI 193471107
21Tron GuillaumeFRA 167732116
22Gebetsroither MathiasAUT 194470120
23Zekan MarioCRO 182662127
24Perovic IvanCRO 5130
25Ganic TajanaFCRO 187074133
26Iussich LovroCRO 16799139
27Testuz FionaFSUI 174062150
28Divjakinja KjaraFCRO 182123152
29Hinic NinaFCRO 185824168
30Hunfalvy PeterHUN 187596169
31Bozic DragiCRO 16570174
32Merian SybinaFSUI 185576186
33Kremer ChristianGER 194686189
34Famler StephanAUT 191830189
35Balloni LorenzoITA 194376190
36Les IgorMNE 189441216
37Schweiger TinaFSUI 187516220

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

ILCA 462

Kategorija
1Munjiza AnteCRO 1826609
2Sindik DinoCRO 18914415
3Mikkola MatiasFIN 18837616
4Koludrovic DominikCRO 18707825
5Jedretic LukaCRO 16570326
6Nikolaev MaximRUS 18758226
7Bogdanovic DusanMNE 19352636
8Amadio NicolaITA 18628138
9Podlogar TimSLO 15477438
10Hosnjak DinoCRO 17258466
11Adam OzISR 19472071
12Frzop JureCRO 17420872
13Juric IvanCRO 19318776
14Roque PedroPOR 19652079
15Sandric AnaFCRO 18914680
16Pezzoli DavideITA 19599281
17Katnic SvenCRO 18471082
18Daremal GiorgosGRE 19318094
19Lovrekovic LukasCRO 193080102
20Poretti AntonioCRO 189507107
21Paches GeogiyUKR 185743110
22Dimitriov GiogosGRE 194850112
23Benvenuto RiccardoITA 194438122
24Santini MatteoITA 158007131
25Grga VedranCRO 193186140
26Busac MarkoCRO 190692143
27Gabriel GoncaloPOR 196519145
28Vautilainen IdaFFIN 188373148
29Grabic MatijaMNE 184885151
30Maljkovic AntoniaFCRO 171270158
31Florentin FilipposGRE 194809166
32Piasevoli LukaCRO 190693179
33Medak MarinCRO 179714179
34Osmak FranCRO 178701196
35Kacan AntonelaFCRO 182661196
36Maracic IvanCRO 186212199
37Komadina BartolCRO 183736200
38Car PatrikCRO 184262203
39Galakos GianisGRE 180957204
40Hinic AndrejCRO 39444207
41Ovcinnkov ValerijLTU 164986227
42Liebman AnnaFITA 193660239
43Hejj ViktoriaFHUN 193627246
44Prtenjaca NikolinaFCRO 177989256
45Didovic TihomirCRO 177841257
46Novara LucaITA 184885259
47Janezic LeaFSLO 196239260
48Buric DujeCRO 152522260
49Puric HelenaFCRO 167995261
50Isidori MayaFITA 178399278
51Virag ZsofiaFHUN 185749288
52Magoulas GiorgosGRE 126292
53Della Valle DavideITA 184186293
54Stanikic MinaFSRB 193617293
55Luso ErdalMKD 141736293
56Theus AndrinSUI 191407294
57Ramazzotti LauraFITA 186288316
58Papameletiou AfroditeFITA 194423333
59Kalajdic AndrejCRO 171881343
60Soletic RobertCRO 161682357
61Bulajich AlexandraFITA 194281365
62Plenkovic BartulCRO 194364378

( ) označava odbačeni rezultat · Neto bodovi određuju poredak

← Arhiva rezultata